شرکت ویرا شبکه امن راشا با شماره ثبت ۵۸۲۹۴۴ پس از تاسیس فعالیت خود را در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور آغاز نموده است. راشا با تکیه بر دانش و تجربیات کادر مجرب و کار آزموده خود و حضور پر رنگ در عرصه تجهیزات نظارت تصویری صنعت رایانه، مخابرات و تجهیزات شبکه همگام با تغییرات دنیای تکنولوژی توانسته است به یکی از قطب‌های تامین و توزیع محصولات و راهکارهای تخصصی در ایران تبدیل گردد. این شرکت فعالیت خود را با مشارکت در انواع پروژه‌های دولتی و خصوصی و ارائه محصولات با کیفیت دنبال نموده و همواره سعی در جلب رضایت حداکثری مشتریان با تامین نیازهای آن‌ها در حوزه خدمات قابل ارائه را داشته است. راشا در تلاش است تا با ارتقاء سطح توانمندی و سبد محصولات قابل ارائه خدمات گوناگونی همچون مشاوره، طراحی، اجرا و پشتیبانی را برای مشتریان وفادار و سرمایه های ارزشمند خود به ارمغان آورد و جایگاه خود را در بازار بسیار رقابتی تجهیزات نظارت تصویری و شبکه تثبیت نماید.

برخی از فعالیت های ما

 1. عرضه محصولات نظارت تصویری و دوربین های مداربسته
 2. عرضه سرورهای تخصصی
 3. فروش تجهیزات ذخیره سازی اطلاعات (Data Storage)
 4. عرضه تجهیزات شبکه
 5. عرضه و ارتقاء انواع سیستم‌های کامپیوتری
 6. عرضه انواع کامپیوترهای همراه مانند لپ تاپ نوت بوک نوت پد تبلت و کامپیوترهای کوچک
 7. عرضه حافظه Ram و Hard Disk با ظرفیت‌های متنوع
 8. عرضه انواع مادربورد بر مبنای پردازنده‌های Intel AMD برای کامپیوترهای خانگی، اداری و صنعتی
 9. فروش انواع دستگاه‌ها و تجهیزات دیتاپروژکتور با برندهای معتبر
 10. فروش انواع نمایشگر و مانیتور
 11. فروش انواع UPS در ظرفیت‌های مختلف
 12. عرضه انواع چاپگرها مانند چاپگرهای حرارتی بانکی لیزری سوزنی جوهرافشان
 13. عرضه انواع اسکنرها مانند اسکنرهای خانگی اداری و بایگانی اسناد

چرا راشا را انتخاب کنیم!

خدمات پس از فروش

خدمات پس از فروش این روزها بزرگترین دغدغه هر مجموعه و سازمانی پس از تأمین کالا بهره‌مندی از خدمات پس از فروش معتبر در هنگام مواجهه با آسیب و یا خرابی احتمالی تجهیزات می‌باشد. حال با توجه به اهمیت تجهیزات ارائه شده در سبد کالایی مجموعه ویرا شبکه امن راشا که در واقع زیر ساخت و اسکلت اصلی سخت افزاری مشتریان وفادار این مجموعه می‌باشد خدمات پس از فروش ارائه شده وجه تمایز و ارزش افزوده مجموعه راشا نسبت به رقبای خود در سطح کشور می‌باشد.

پشتیبانی

تا امروز بزرگترین دغدغه مدیران راشا، برگزیدن سبد کالایی  مشتریان بوده است. محصولات شرکت ویرا شبکه امن راشا طی بررسی مدیران فنی و بازرگانی انتخاب شده و از نظر جایگاه جهانی در بین برترین تولید کنندگان قرار دارند انتخاب محصولات شایسته و متقابلاً بروز رسانی دانش فنی مهندسین راشا ما را در پشتیبانی همه جانبه از محصولات خود یاری می‌رساند.ما ستون‌های راشا را بر اساس شرکتی بومی بنا نهادیم تا دغدغه بهره مندی از مزایای خدمات و پشتیبانی را به معنی واقعی از دوش بزرگترین ارزش‌های خود یعنی مشتریان و سرمایه‌های وفادار شرکت برداریم.

آموزش

قطعاً هر سازمان و نهادی در زمان تأمین تجهیزات مورد نیاز خود در تلاش است تا با در نظر داشتن امکانات خود از آخرین تکنولوژی نیز بهره‌مند گردد. مهندسین مجرب راشا در پروژه‌های خود بارها شاهد عدم بهره مندی از تکنولوژی محصولات به کار رفته در سازمان مربوطه بودند که علت را عدم آموزش و انتقال تکنولوژی به کار رفته در محصولات از سوی عرضه کنندگان کالا تشخیص داده‌اند. ما در مجموعه راشا پس از تأمین کالا، برای تمام کارفرمایان محترم دوره آموزش کامل استفاده از محصولات ارائه شده را عرضه می‌نماییم تا ضمن بهره مندی از تمام امکانات محصولات روز دنیا در هزینه‌های جاری و منابع انسانی نیز صرفه‌جویی گردد.

 

خدمات حمل و ارسال محصولات

این روزها پیشرفت تکنولوژی و مسیرهای ارتباطی و متقابلاً دنیای پر پیچ و خم فضای مجازی ، باعث گردیده تا در عمل شاهد حذف مرزهای جغرافیایی باشیم راشا ضمن استقبال از این مهم خود را موظف می‌دانند تا همچون دیگر خدمات ارائه شده به سرمایه‌های ارزشمند خود در خصوص ارسال کالا و شیوه‌های حمل به اقصی نقاط کشور عزیزمان بهترین و شایسته‌ترین خدمات را در اختیار مشتریان راشا قرار دهد. تیم حمل و نقل و ترابری ما ضمن درک همه جانبه محصولات ارائه شده در سبد کالایی ویرا شبکه امن راشا و عقد قرارداد با بهترین مجموعه‌های حمل و نقل ایران جهت ارسال و تحویل به موقع محصولات به اقصی نقاط کشور در کوتاه‌ترین زمان ممکن  ساخته است.